Bburago Alfa Romeo Stelvio 1:24 červená

Bburago Alfa Romeo Stelvio 1:24 červená

Kovový model auta 1:24 Bburago 18-21086 Alfa Romeo Stelvio, nejen pro sběratele. Má otevírací dveře a kapotu. Barva modelu je červená a je přibližně 18 cm velký. Více informací

 Na skladě 
426
352 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Bburago
Kód výrobku:
BB18-21086R
Katalogové číslo:
BB18-21086R

Charakteristika

Jste vášnivý sběratel kovových modelů aut? Nebo jen chcete udělat radost svému dítěti, přátelům nebo známým? Kovové modely autíček Bburago jsou pro tyto účely přímo dělané!

Kovový model auta 1:24 Bburago 18-21086 Alfa Romeo Stelvio, nejen pro sběratele. Má otevírací dveře a kapotu. Barva modelu je červená.

Sběratelské modely aut Bburago patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému zpracování, ale také přívětivé ceně. Karosérie modelů je vyrobena z kovu a obsahuje velké množství detailů.

Informace o originálu

Alfa Romeo Stelvio, vyráběný italskou automobilkou Alfa Romeo Stelvio, je první SUV v její 107-leté historii. Stelvio má jako čistokrevné SUV poháněná všechna kola, standardem je automatická osmistupňová převodovka. Centrální mozek Stelvia se jmenuje Chassis Domain Control ( CDC ) a řídí chování všech elektronicky ovládaných systémů vozu. Samozřejmostí je možnost nastavování různých jízdních režimů.

Stelvio se vyrábí v šesti různých motorizacích, mezi nejvýkonnější 2.0 GME a nejslabší 2.2 JTDM je rozdíl celkových 88 kW ( 118 koní ) s maximální rychlostí 230 km/h. Diesel se nabízí ve 4 provedeních o výkonech 158, 188 nebo 207 koní.

Řada modelů Bburago Classic

Řada Bburago Classic nabízí detailní provedení tamponového tisku, podrobně vytvořené vnitřní detaily modelu (např. přístrojová deska). Modely jsou baleny v tradičním balení Bburago na plastovém podstavci pro sběratele.

Vlastnosti
  • Model má otevírací dveře a kapotu, natáčení kol volantem je plně funkční.
  • Karosérie je vyrobena ze zinkohliníkové slitiny.
  • Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.
  • Velké množství detailů včetně makety motoru.
  • Možno otevřít dveře a kryt motoru.
  • Detailně zpracované světla a blinkry.
  • Pryžové pneumatiky.

Mohlo by Vás také zajímat