Krick Motor Stirling stíbrný smontovaný

Krick Motor Stirling stíbrný smontovaný

Stirlingův motor typu Beta, provedení Krick Motor Stirling stříbrný smontovaný. Píst a ložisko výtlačného pístu jsou vyrobeny ze speciální, samomazného materiálu. To znamená, že žádnou údržbu a dlouhou životnost. Palivo je… Více informací

 U výrobce 
4 985
4 120 bez DPH
DPH:
21 %
ks
Výrobce:
Krick Modelltechnik
Kód výrobku:
KR-22101
Katalogové číslo:
KR-22101
EAN:
4025792056321

Charakteristika

Stirlingův motor typu Beta, provedení Krick Motor Stirling stříbrný smontovaný. Píst a ložisko výtlačného pístu jsou vyrobeny ze speciální, samomazného materiálu. To znamená, že žádnou údržbu a dlouhou životnost. Palivo je denaturovaný líh, dlouhá doba provozu. Vyroben z pokovené mosazi, díky které motor získá dobovou patinu. Délka celková 155mm, šířka 60mm, výška 105mm.

Robert Stirling byl skotský vynálezce prvního teplovzdušného motoru s uzavřeným cyklem, vynalezl ho v roce 1816. Stirlingův motor typu Beta má jen jeden válec, který je na jednom konci teplý a na druhém studený. Přehaněč, který není ve válci umístěn těsně, přesunuje pracovní plyn mezi teplým a studeným koncem válce. Pracovní píst na konci válce pohání pomocí klikového mechanizmu Stirlingův motor má vysokou účinnost v porovnání s parním strojem až 40%.